fbpx

Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Krnov i Bruntál fandí cyklistice

Vyjeli jste si do Jeseníků na výlet na kolech či elektrokolech a potřebujete dofouknout pneumatiku, ale pumpičku přitom máte bezpečně uloženou doma? Nezoufejte. Dohustit si nejen jízdní kolo, ale také koloběžku, invalidní vozík nebo kočárek můžete u veřejné cyklopumpy v Krnově. Multifunkční hlava se dvěma otvory různých velikostí je vhodná pro všechny typy ventilků. Pumpu najdete u krnovského turistického informačního centra na Hlavním náměstí. Její použití je jednoduché a bezplatné.
V Bruntále si zase můžete nabít svoje elektrokolo, nebo si zde tento typ bicyklu vyzkoušet. Na zeď domu bývalé radnice na náměstí Míru  byla nainstalována nabíjecí stanice, která je zdarma k dispozici všem zájemcům o nabití elektrokol. Stanice je vybavena dvěma univerzálními zásuvkami pro běžná elektrokola a jednou zásuvkou  BOSCH, zaměřenou na kola vybavená systémem KTM.
Návštěvníci Bruntálu a zájemci o zajímavý způsob výletů si mohou v Městském informačním centru půjčit čtyři elektrokola. včetně přileb a nezbytného vybavení. Jak uvádějí pracovnice Městského informačního centra, je o půjčování elektrokol velký zájem a denně  tento způsob trávení volného času využívají  noví a noví příznivci.

Elektrokola si můžete půjčit v bruntálském íčku. Foto: Archiv MIC Bruntál

CzechTourism