fbpx

Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Na Kopřivnou za adrenalinem i odpočinkem

Bikepark Kopřivná pod Pradědem v Malé Morávce je místem, kde si zajezdí opravdu každý na jakémkoliv kole. Dospělí s dětmi ve FUN Parku najdou FAMILY tratě, vhodné pro jízdu na horských koloběžkách, kolech nebo buginách, které si zde mohou půjčit. FUN TRAIL je zábavný čistokrevný trail lesem, pro ty nezkušené, vhodné zejména pro mládež až po ostřílené borce pro zahřátí před pořádnou výzvou.

SPICY FREERIDE je zábavná trať plná lavicovitých skoků, boulí, dropů, zatáček i s wallride. Terén trati je v upraven s mírnými kořenovými pasážemi. Koncept trati byl vytvořen tak, aby zde zkušení jezdci mohli pilovat techniku a nezkušení nabývat potřebných dovedností. Překážky je možno bezpečně objet ve včas vyznačených úsecích.

Sjezdová trať DOWNHILL má upravený rozjezd pro agresivnější nástup jízdy. Určená je pro nejzkušenější jezdce, nabízí přírodní terén plný kamenitých a kořeněných pasáží, doplněná je o hliněné skoky a technické překážky. Bez doplňkové ochrany páteře a integrální helmy se zde neobejdete.

V půjčovně kol s oficiálním titulem Test Centrum LAPIERRE jsou k dispozici špičkové stroje pro výlety po horách X-control a Zesty, v duralu i karbonu. Ti náročnější sáhnou po freeridovém speciálu LAPIERRE SPICY nebo zavodní sjezdové LAPIERRE DH.

Kopřivná vás bude bavit, ať už vyhledáváte notnou dávku adrenalinu nebo místo pro odpočinek s rodinou.

 

Jeseniky_bike

Ilustrační foto EUR Praděd

CzechTourism