fbpx

Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Rýmařovská hledačka? Prima nápad!

Netradiční zábavnou akci připravili v Rýmařově. Stačí si na internetu vytisknout leták nebo si ho vyzvednout v informačním centru na náměstí či v hotelu Slunce. A pak už se vydat na nenáročnou procházku po dvanácti místech. Je to příjemný výlet, během kterého se seznámíte s historií i současností Rýmařova.

Ke každému zastavení se v Rýmařovské hledačce váže otázka, na kterou najdete odpověď na místě samotném a zapíšete si ji do políček k tomu určených. Po navštívení všech dvanácti pamětihodností a zodpovězení všech otázek si pak složíte heslo, které vyslovíte  v cílovém hotelu Slunce. Bude-li heslo správné, v recepci se dozvíte cestu k truhlici se zlatým pokladem. Ta se ale otevře až po rozluštění čtyřmístného kódu k zámku na truhlici. Pokud jste na výletu dávali pozor, problém to pro vás nebude:)

Rýmařovskou hledačku o délce tří kilometrů si můžete projít každý den, v každém ročním období, za každého počasí, od 11 do 20 hodin. Výlet, vhodný i pro rodiny s malými dětmi, se dá zvládnout během dvou hodin.

Šťastnou cestu!

Letáky Rýmařovské hledačky si lze vyzvednout i v místním informačním centru. Foto: Jana Štolfová