fbpx

Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Turistbusy a cyklobusy opět míří do Jeseníků

S příchodem jara roste zájem o turistiku a cykloturistiku. Zeptali jsme se Jany Šťastné, obchodní manažerky společnosti Arriva Morava, zda budou opět v provozu víkendové turistbusy a cyklobusy.

„Turistbus z Olomouce (linka 890727) už jezdí od 1. dubna 2017. Cestující z Hané ho o svátcích a víkendech mohou využívat až do 9. prosince letošního roku. Turistbus z Ostravy (linka 910132) bude vozit cestující do Jeseníků od 3. června do 1. října 2017,“ uvedla Jana Šťastná. „Zájem o turistické jízdenky se rok od roku zvyšuje. Zatímco v roce 2015 jsme na našich linkách po Jeseníkách prodali 548 turistických jízdenek, v roce 2016 jich bylo již 597. Nejvíce cestujících zvolilo linku ze Šumperka do Bruntálu, Opavy a Ostravy.“

01-Cyklobus 2017

Pohlednice od Stanislava Jugy

O víkendech a ve dnech svátečních budou do Jeseníků jezdit i cyklobusy. Arriva-Morava pro letošní rok připravila tři linky. Jejich provoz začne 17. června a skončí 10. září 2017.

Linka z Krnova na Ovčárnu pro velký zájem v minulém roce bude od 1.července do 3. září jezdit denně.

Důležitá informace na závěr: v turistbusech i cyklobusech lze využít výhodnou jednodenní jízdenku pro Jeseníky. Více informací o ní najdete zde.

0

Ilustrační foto Stanislava Jugy