fbpx
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Ski areál Kopřivná

Komfort, bezpečnost a skvělé zázemí nabízí sjezdovky ve Ski areálu Kopřivná v Malé Morávce – nově prodloužená červená měří kilometr  a modrá má 1 350 metrů. Druhá modrá má 450 metrů a oddělená dětská 70 metrů. Všichni, malí i dospělí lyžaři, si mohou zvolit trasu podle svých schopností. O dostatek sněhu na jedenácti hektarech se stará moderní systém zasněžování a svahy denně upravují rolby. Oblíbenou noční lyžovačku od 18 do 21 hodin zpříjemňují speciální světla.

Na sjezdovce v Kopřivné si před spuštěním sezony užívali hlavně lyžařští instruktoři.

Sjezdovka v Kopřivné. Foto: MTA

Nahoru návštěvníky dopraví supermoderní šestisedačková lanovka s odpojitelným systémem. Ten umožňuje zastavení sedaček ve stanicích a tím i pohodlný nástup a výstup. Spodní stanice je vybavena dopravním pásem a zařízením, které dokáže změřit výšku pasažérů a operativně zvýšit nástupní plošinu tak, aby i malé děti mohly v klidu nasednout. Sedačky s polstrovanými vyhřívanými koženými křesly a  opěrkami pro nohy se odemykají jen ve stanicích, což zabraňuje případnému vypadnutí. Ačkoliv jízda mezi stanicemi trvá pouhé tři minuty, pasažéry před nepřízní počasí chrání průhledné bubliny.

Pohled na lyžařský areál v Kopřivné. Foto: Archiv Ski Kopřivná

Ski areál Kopřivná myslí i na děti. Dětská sjezdovka je vybavena moderním přepravním pásem, najdete zde kvalitní lyžařskou školku se zkušenými profesionálními instruktory. Malí lyžaři se učí v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Pro ty zdatnější je k dispozici parkourové hřiště s drobnými překážkami přímo na sjezdovce.
Ski areál Kopřivná je místo plné zábavy. Nabízí velmi kvalitní a strojově upravený snowpark, největší BIG AIR BAG v České republice pro nácvik skoků a mnoho dalších aktivit přímo u sjezdovky. Nechybí půjčovna zimního vybavení pro začátečníky i náročné zákazníky.
Občerstvení najdete ve vytápěném bistru, prosklené panoramatické restauraci Horského hotelu Kopřivná, stylovém aprés ski baru u dětské arény, horském café baru Stodola nebo Panorama baru pod horní stanicí lanovky. Bezplatné parkování s asistovaným naváděním slouží zároveň k tomu, aby nedošlo k přehlcení areálu.