fbpx
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Najděte si své místo na Slunci

Jako v pohádce o ledovém království to v zimě vypadá v Jeseníkách, upravené kilometry bílých stop, všechny vleky v provozu. A v tříhvězdičkovém Hotelu Slunce v Rýmařově čeká nahřátá finská sauna, horká pára i whirlpool. Zpestřit si svůj víkend nebo celý týden je možné bowlingem. Dvě dráhy slouží k zábavě nejen ubytovaným hostům, ale i veřejnosti.

Své místo na Slunci si zde užili třeba Ewa Farna s kapelou, Janek Ledecký, herci Daniela Šinkorová, Kateřina Šildová, Roman Vojtek, Petr Vondráček či Petra Suková. „Ubytování v hotelu Slunce bylo super díky skvělému zázemí, dobré kuchyni, vstřícnému a trpělivému personálu. Wellness centrum po každodenních výletech opravdu nemělo chybu,“ chválili týdenní pobyt nabitý poznáváním historických, přírodních a technických památek Rýmařova s turistickými výšlapy do okolí senioři z Prachatic.

Bazén, sauny, whirlpool – to je Aquacentrum hotelu Slunce. Foto: Archiv hotel Slunce

Hotel Slunce v rozšiřování svých služeb stále pokračuje. Hostům v nejbližší době nabídnou pivo Morous z vlastního minipivovaru. „Máme za sebou administrační procesy, montáž varny a vše potřebné, takže už vaříme první dávku jedenáctiprocentního světlého ležáku,” říká Karel Polišenský, sládek minipivovaru Morous. Příprava začala v polovině roku 2018 a koncem ledna 2019 získali povolení Celní správy k provozování daňového skladu i výrobě kvasného lihu. Nic už tedy nebrání zahájení výroby piva.

 

Na výrobu Morouse vše připraveno. Foto: Archiv hotel Slunce

Nový vizuál rýmařovského minipivovaru Morous připravila agentura Little Greta. Design má svou syrovostí odkazovat na historii Sudet a odrážet povahu Jeseníků jako drsného kraje. Etikety jsou tvořeny v minimalistickém stylu, který spolu s barevností, ruční typografií a retro prvky udává jednotnou tonalitu. „Hlavní kresba sládka je věrným portrétem. Zdůrazňuje jeho klíčovou roli v pivovaru. Dalším doplňkovým symbolem je vlk, který odkazuje na město Rýmařov a jeho erb,” popsal Mateusz Slowakiewicz, hlavní designér návrhu.