fbpx
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Ski areál Čerťák

Z auta rovnou na svah s parkováním zadarmo. To je Ski areál Čerťák. Najdete ho v Horním Václavově, jen pár minut jízdy od horských vesniček Karlov pod Pradědem, Malá Morávka nebo Dolní Moravice. Je ideálním místem pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Areál nabízí tři modré sjezdovky s více než 2,5 kilometry tratí. Na vrchol lyžaře vyveze čtyřsedačková lanovka s rozběhovým pásem pro pohodlný nástup i těch nejmenších lyžařů.

Na svah lyžaře vyveze čtyřsedačková lanovka. Foto: Archiv: Ski Čerťák

Lyžaře vyveze na svah čtyřsedačková lanovka. Foto: Archiv Ski Čerťák

Dětský park je přímo u nástupní stanice lanovky. Nabízí dva pojízdné pásy i bobovací a fun zónu s pojízdným pásem. Kromě sjezdového lyžování a snowboardingu si na Čerťáku užijí i příznivci zábavného skikrosu. Provozovatelé mysleli také na bezpečnost při lyžování, proto místy až 100 metrů široké sjezdovky byly doplněny o další bezpečnostní prvky.

Lyžaři si užívají i zábavný skikros. Foto: Archiv Ski areál Čerťák

Návštěvníci využívají zábavný skikros. Foto: Archiv Ski Čerťák

Kvalitní lyžařské podmínky podporuje moderní zasněžovací systém, který značně urychluje přípravu sněhové pokrývky. Pozadua. Občerstvení v prostorách areálu je samozřejmostí a pro návštěvníky je k dispozici bezplatné parkování přímo u lanovky. Zakoupený skipas navíc platí také pro sjezdovky Ski Arény Karlov.