fbpx
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Za originálními zážitky do Bransu

Horský hotel Brans se nachází v malebném prostředí Malé Morávky. Můžete si vybrat pokoj se 3 – 4 lůžky nebo vlastní soukromí v podobě apartmánu s dvojlůžkem, sedací soupravou, trezorem a dalším standardním vybavením pokoje odpovídajícím více než tří hvězdičkové úrovni. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je bezdrátový Internet v celé budově. Horský hotel Brans má bezbariérový ​​přístup. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma.

V zimě si tu užijete lyžovačku, jen pár metrů se totiž nachází sjezdovka s moderní šestisedačkovou lanovkou v areálu Kopřivná a do lyžařského střediska v Karlově pod Pradědem je to pouhých deset kilometrů. Na jaře i v létě lze okolí poznávat na kole i pěšky nebo jen tak relaxovat u venkovního vyhřívaného bazénu. Podzim láká zejména houbaře, ale i milovníky procházek v nádherné přírodě, která v té době září pestrými barvami. Nemusíte si ani dělat vrásky, jak houbový poklad pro domácí kuchyni během pobytu zpracovat, z Jeseníků se vracíte už se sušenými hříbky z elektrické sušičky.
Po dnu plném aktivit na vás čeká zcela originální zážitek – pivní lázeň. Už od středověku je známo, že koupele v kvasnicovém roztoku mají léčivý účinek. Pochvalují si je hlavně lidé s kožními problémy a špatným prokrvením končetin. Nechybí sauna či vířivka a masážní procedury. V hotelu je herna se stolním tenisem a dětský koutek s hračkami.

Pivní lázeň má také léčivé účinky. Foto: HH Brans

Pro své hosty hotel připravil vlastní pivo Brans s originální nálepkou s baronem Sněžilem na dělové kouli. Připomíná znak Malé Morávky, v níž Řád německých rytířů vybudoval začátkem 17. století slévárnu na děla, koule a muškety. Pivo podle manažera hotelu Romana Rokose v malém bruntálském pivovaru Hasič vaří přímo na míru. Je lehce hořké s nasládlým efektem a grepovým ocáskem. Většina hostů ho ochutná a mnozí pak při pobytu už nepijí žádné jiné pivo.