fbpx

Listujte si průvodcem   
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky
Jesenky

Všem oceněným blahopřejeme!

O tom, že Jeseníky patří k nejkrásnějšímu a velmi osobitému místu, kam lidé přijíždějí strávit svou dovolenou, nebo jen tak se o víkendech či svátcích vydat na výlet, jsem nikdy nepochybovala a přesvědčena je o tom většina lidí, kteří zde žijí. Výsledky prvního ročníku soutěže Ceny cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji 2019 to jen potvrdily. Pokud to vezmeme sportovní terminologií, získaly Jeseníky dvě zlaté, jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile.
Nejromantičtějším místem se stal poutní vrch Cvilín v Krnově, v kategorii nejmilejší zařízení pro rodiny s dětmi zvítězil Resort Kopřivná v Malé Morávce. Druhé místo za Nejlepší počin cestovního ruchu roku 2019 si odnesla rýmařovská Expozice textilní výroby Hedva Český Brokát. Na třetí příčce se umístil v kategorii nejromantičtější místo Uhlířský vrch u Bruntálu a třetí nejoblíbenější atraktivitou v Moravskoslezském kraji se stala Osoblažská úzkokolejka. Všem blahopřejeme!
První ročník soutěže Ceny cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji, kterou pořádala destinační společnost Moravskoslezského kraje Moravian-Silesian Tourism ve spolupráci s krajským úřadem Moravskoslezského kraje, se konal od 13. ledna do 13. února 2020. V pěti soutěžních kategoriích se ohodnotily výjimečné a kvalitní projekty cestovního ruchu a také osobnosti, jež turismus v kraji svými aktivitami rozvíjí. Záštitu nad soutěží převzal Jan Krkoška, náměstek moravskoslezského hejtmana pro regionální rozvoj a cestovní ruch. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo 28. února 2020.

 

Ocenění pro Resort Kopřivná v Malé Morávce.