Přijeďte k nám již tuto sezónu
Přijměte pozvání do Jeseníků, do půvabného kraje plného
přírodních krás, sportovního vyžití a kulturních památek.
Aktuálně
0%
Výjezd autobusem na Praděd

Výjezd autobusem na Praděd

Máme pro vás krásnou zprávu... Výjezd autobusem na Praděd...pro osoby starší 65 let, a také ZTP bude v provozu linka, která vás přepraví až k vysílači Praděd. Linka pojede od 13.7.2022 do 21.9.2022 každou středu dle přiloženého jízdního řádu
01.07.2022 | Letní aktivity
Nový cyklobus propojí celé Jeseníky

Nový cyklobus propojí celé Jeseníky

Olomouckou a moravskoslezskou část Jeseníků propojí letos poprvé přímé spojení. Lidé se tak pohodlně a bez přestupu dostanou na Červenohorské sedlo z Ostravy, Opavy nebo Krnova. Zároveň budou moci nechat auto na odstavném parkovišti, prochodit hory a autobusem se dostat zpět.
30.06.2022 | Letní aktivity
Svatojánská noc po kaštanem

Svatojánská noc po kaštanem

Pokud nenajdete poklad během svatojánské noci 24. června, pak si přijďte užít noc v sobotu 25. června 2022 Pod kaštan do areálu Rákosí ve Vrbně pod Pradědem. Program pro nezletilé začíná v 16 hodin. Zapojí se do hledání svatojánského ohně, dobývání hradu Rákosí, užijí si virtuální realitu. A nezapomeňte vystrojit děti do kostýmů a masek bludiček, kosmonautů i jiných bytostí. Pro zletilé začíná program s hrami i soutěžemi od 18 hodin. Nebude chybět varta s opékáním z domova přinesených špekáčků. Ten kdo přijde ve vtipném kostýmu, bude odměněn. Elixíry mládí, lásky i živou vodu nabídne koktejlový bar u Ducha.
23.06.2022 | Letní aktivity
Blacksphere festival v Račím údolí

Blacksphere festival v Račím údolí

Multimediální festival Blacksphere 2022 spojí všechny formy kultury v Tančírně v Račím údolí na Javornicku. Od pátku 24. do neděle 26. června 2022 vás čekají vizuální a obsahové jednohubky z oblasti filmu, divadla, hudby, umění a literatury, doprovázené hosty .
23.06.2022 | Ostatní
Za zvířátky se vydejte lanovkou

Za zvířátky se vydejte lanovkou

Vyjet horskou lanovkou na vrchol kopce, a pak se pomazlit se živými zvířátky z farmy z Dívčího Hradu, můžete v sobotu 18. června 2022 v Malé Morávce - Kopřivné. Navíc tu od 9 hodin uvidíte pohádkové tvory ze dřeva a písku. Připraveny jsou také soutěže pro děti. Třeba v poznávání z jakých pohádek zvířátka ze dřeva a písku znají . Vyhrát může každý. V rámci zahájení expozice pískových a vyřezávaných soch můžete od 13 hodin obdivovat řezbářské mistry v divácky atraktivní disciplíně speed carving nebo-li vyřezávání dřevěných soch v krátkém čase.
Přispět můžete i na záchranu ohrožených zvířat. Ve spolupráci se Zoo Ostrava pokračuje resort Kopřivná v podpoře mezinárodních záchranných projektů.
14.06.2022 | Letní aktivity
Pobytové balíčky