Kavárna Moses
Kavárna Moses
Kavárna Moses
Kavárna Moses
Říční okruh 28 , 79401 Krnov, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

Říční okruh 28
79401 Krnov, Česká republika
Naplánovat trasu

Kavárna Moses

Příjemná moderní kavárna s výběrovou kávou, čerstvými dorty Ollie´s, domácí horkou čokoládou, prestižními čaji Harney&Sons a vždy dobrou náladou.
0%
 Zámek

Zámek

Dnes najdete v zámeckém nádvoří kavárny a hospůdku s venkovním posezením. Nádvoří zámku je volně přístupné.
Vzdálenost: 201 m
Edel Gallery

Edel Gallery

V obchodním domě na Zámeckém náměstí byla ve čtvrtek 23. 9. 2021 slavnostně otevřena nová galerie Edel-gallery. Galerii provozuje známý krnovský lékař, muzikant Tomáš Edelsberger Otevírací doba: Pondělí - čtvrtek 14:30-18 ... (více)
Vzdálenost: 295 m
Turistické informační centrum Krnov

Turistické informační centrum Krnov

Turistické informační centrum Krnov je součástí Městského úřadu Krnov. Nachází se v měšťanském domě na Hobzíkově ulici.Informační centrum poskytuje informace o kulturních a historických památkách v Krnově a Moravskoslezsk ... (více)
Vzdálenost: 322 m
Kostel sv. Martina

Kostel sv. Martina

V roce 2014 prošlo rekonstrukcí schodiště do Městské věže. Díky této rekonstrukci je věž kostela zpřístupněna veřejnosti. Prohlídky probíhají květen-říjen. Otevírací doba: 1. 5. - 31. 10. 2022 sobota, neděle – 13:00- ... (více)
Vzdálenost: 336 m
Evangelický kostel

Evangelický kostel

V kostele probíhají celoročně bohoslužby a akce pro veřejnost. Pravidelně se zde konají koncerty, hojně navštěvované jsou především benefiční Adventní koncerty. Skupinové prohlídky lze předem objednat v Turistickém informačn ... (více)
Vzdálenost: 338 m
Kostel sv. Ducha se špitálem

Kostel sv. Ducha se špitálem

Dnes slouží tato opravená stavba jako koncertní síň s krásnými varhanami, vyrobenými v Krnově. Budova je po rekonstrukci gotického kostela a barokního špitálu opravdovou pýchou Krnova. Prostory koncertní síně jsou využívány ta ... (více)
Vzdálenost: 662 m
Krnovská synagoga

Krnovská synagoga

V Moravskoslezském kraji je to unikátní synagoga, protože jako jediná má dvě věže a je postavena v maurském slohu. Jedná se o jedinou přístupnou synagogu v Moravskoslezském kraji. Od roku 2003 ji provozovalo Občanské sdružení Krn ... (více)
Vzdálenost: 688 m
Městské muzeum Krnov

Městské muzeum Krnov

Podstatná část sbírkového fondu muzea má charakter historických sbírek, menší část je umělecko-historická.Nejrozsáhlejším fondem muzea je numismatická sbírka mincí, bankovek, medailí a řádů. Druhý největší, a badatelsky   ... (více)
Vzdálenost: 967 m
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Hotel Cvilín

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Hotel Cvilín

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 1.83 km
Rozhledna na Cvílíně

Rozhledna na Cvílíně

Válcovitá kamenná romantická rozhledna se tyčí nad městem ve výšce 436 m n. m. Je vysoká 28 metrů. Pokud se budete chtít pokochat krásným výhledem z vrcholku rozhledny, musíte vyšlapat 134 dřevěných schodů. První otevření roz ... (více)
Vzdálenost: 1.88 km
Poutní kostel Panny Marie Sedmibolestné

Poutní kostel Panny Marie Sedmibolestné

Vrch Cvilín s poutním kostelem a rozhlednou je viditelnou dominantou města Krnova. Kostel vidíte, když přijíždíte do Krnova ze směru od Opavy i od Města Albrechtic. Konají se zde několikrát do roka církevní poutě. Otevírací doba ... (více)
Vzdálenost: 1.91 km
Kostel sv. Benedikta

Kostel sv. Benedikta

Unikátní soubor restaurovaných nástěnných maleb v kostele sv. Benedikta v Krnově – Kostelci nemá v českém Slezsku obdoby. Dokončit celkovou obnovu kostela a zpřístupnit restaurované interiéry se podařilo v roce 2012 díky dotaci pos ... (více)
Vzdálenost: 1.91 km