Resort Sobotín
aktuálně 17.4 °C déšť
23.06. | slabý déšť | 21.7 °C
24.06. | polojasno | 21.6 °C
25.06. | polojasno | 23.2 °C
Sobotín 13 Sobotín, Okres Šumperk, Olomoucký kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

Resort Sobotín
777 472 402
Sobotín 13
Sobotín, Česko
Naplánovat trasu

Resort Sobotín

Kouzelné místo pro nezapomenutelné zážitky 

Týdenní dovolená, prodloužený wellness víkend, jedinečný svatební den, oslavy, nevšední teambuilding i noc na zámku. To všechno, a nejen to vás čeká v nádherném prostředí Jeseníků v obci Sobotín. Náš multifunkční resort nabízí takřka neomezené možnosti vyžití. Přijeďte si k nám odpočinout do jedinečného wellness či načerpat pozitivní energii v nádherné okolní přírodě...V Resortu Sobotín si přijde na své opravdu každý. Všem rodinám a sportovním nadšencům je k dispozici ubytování ve Sport & Family hotelu Josef, který se pyšní multifunkční halou, posilovnou, bowlingovými dráhami nebo stolním tenisem a dětským koutkem. Komfortní pobyt v „podzámčí“, které je srdcem celého resortu a najdete v něm největší wellness a SPA v Jeseníkách, vás čeká ve Wellness & Spa hotelu Sidonie.

Ať už se k nám vydáte za jednodenními radovánkami s dětmi, na wellness víkend či na líbánky, věřte, že o vás bude dokonale postaráno. Svěřte se do rukou našich profesionálních masérů a prožijte dokonalé uvolnění během jedinečných procedur v kouzelném prostředí našeho wellness, vydejte se do vodního či saunového světa Wellness & Spa hotelu Sidonie nebo si užijte romantické chvilky v privátním SPA v tajemném zámeckém sklepení hotelu Klein. 

0%
Wellnes & spa Sidonie

Wellnes & spa Sidonie

Nechte si zpříjemnit vaši dovolenou uvolňující masáží nebo saunovým rituálem a užijte si nezapomenutelný wellness pobyt plný jedinečných procedur. Rádi byste jen tak nerušeně relaxovali v sauně nebo vířivce s kouzelným výhlede ... (více)
Vzdálenost: 0 m
Informační centrum Velké Losiny

Informační centrum Velké Losiny

Informační centrum Velké Losiny se nachází na Lázeňské ulici u říčky Losinky v centru obce. Nabízí turistům třeba informace o ubytování ve Velkých Losinách a okolí, informace o zajímavostech a památkách Velkých Losin a regionu Šumperk (oteví ... (více)
Vzdálenost: 3.32 km
Turistické informační centrum Rapotín

Turistické informační centrum Rapotín

Informační centrum se nachází v Kulturním domě v Rapotíně. Poskytnou vám zde informace o ubytovacích a stravovacích možnostech, podnikatelských subjektech, zajímavostech a památkách v regionu, o jízdních řádech, o kulturních a ... (více)
Vzdálenost: 4.81 km
Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum Loučná nad Desnou

Informační centrum se nachází v místní části Kociánov v budově České Pošty. Informační centrum poskytuje informace o turistických cílech a službách v lokalitě, prodej knih a časopisů o regionu, dárkových a upomínkových předmětů, místních výrobků,  ... (více)
Vzdálenost: 6.17 km
Bike Park Kouty

Bike Park Kouty

Celkem čtrnáct kilometrů adrenalinové jízdy terénními vlnami, klopenými zatáčkami a prudkými sjezdy lesem, kde nechybí sem tam nějaký kořen či kámen, nabízí bikepark v Koutech nad Desnou. Čtyři tamní traily jsou barevně odlišeny podle obtížnosti s ... (více)
Vzdálenost: 9.42 km
Informační centrum Kouty nad Desnou

Informační centrum Kouty nad Desnou

Informační centrum sídlí v 1. patře hlavní budovy SKI areálu Kouty. Přístup je po venkovním schodišti.   V informačním centru vám provedou rezervace a prodej vstupenek na přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně a zajistí dopravu pro jednotliv ... (více)
Vzdálenost: 9.42 km
Informační cemtrum Šumperk

Informační cemtrum Šumperk

Informační centrum se nachází na Hlavní třídě v Šumperku u divadla. Podají vám zde informace o zajímavostech města Šumperk a okolí, kam za kulturou, o přírodních atraktivitách, o tipech pro volný čas. Poradí vám s ubytován ... (více)
Vzdálenost: 9.47 km
Ski areál Stará Ves

Ski areál Stará Ves

Lyžařský areál v obci Stará Ves u Rýmařova nabízí v zimě denní i noční lyžování na dvou sjezdovkách v celkové délce 1100 m, které jsou pravidelně upravovány rolbou. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky, je tedy ideální p ... (více)
Vzdálenost: 11.64 km
Turistické informační centrum Hanušovice

Turistické informační centrum Hanušovice

Informační centrum se nachází v budově přes silnici naproti Penny marketu. Mohou vám zde nabídnout informace o firmách, službách a institucích v Hanušovicích, o kulturních, společenských a sportovních akcích, o turistických zajíma ... (více)
Vzdálenost: 12.39 km
Ski areál Praděd

Ski areál Praděd

Ski areál Praděd je díky severním svahům Petrových Kamenů (1235 – 1445 m n. m.) nejvýše položené středisko v České Republice.Vhodné podmínky k lyžování zde naleznou jak začínající a pokročilí lyžaři, tak vyznavači snowb ... (více)
Vzdálenost: 12.73 km
Půjčovna elektrokol Ovčárna - Chata Sabinka

Půjčovna elektrokol Ovčárna - Chata Sabinka

Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy.Půjčovnu naleznete na Chatě Sabince - půjčovna má samostatný vchod z parkoviště Ovčárn ... (více)
Vzdálenost: 12.86 km
Vysílač a rozhledna Praděd

Vysílač a rozhledna Praděd

Jeseníky byly a jsou vyhledávaným turistickým místem. Vévodí jim hora Praděd vysoká 1492 metrů. Už na začátku 19. století stávala na jeho vrcholu chýše, která sloužila jako útulek v nepříznivém počasí. Později zde byla tur ... (více)
Vzdálenost: 12.91 km