Centrum Slezská Harta
aktuálně 6.6 °C oblačno
22.03. | zataženo | 12.0 °C
23.03. | zataženo | 13.2 °C
24.03. | zataženo | 14.5 °C
Razová 286 Razová, Okres Bruntál, Moravskoslezský kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

725 046 306
Razová 286
Razová, Česko
Naplánovat trasu

Centrum Slezská Harta

Počet lůžek: 46

Školící centrum Slezská Harta se nachází v jižní části obce Razová, na břehu vodní nádrže Slezská Harta. Celé území leží v turistické oblasti „ Jeseníky “ v mikroregionu „ Slezská Harta “. Vlastní okolí nabízí širokou škálu možností pěší turistiky, cykloturistiky, koupání, rybaření, myslivosti, projížďky na loďkách a člunech, jachting, windsurfing, potápění, projížďky na koních atd. V širším okolí se nachází přírodní zajímavosti krom zmiňované přehradní nádrže Slezská Harta např. sopky Velký Roudný a Venušina sopka, Razovské tufity, Vápenná pec atd. Samotná oblast Jeseníků nabízí samozřejmě další široké možnosti vyžití se spoustou přírodních, technických a kulturních památek a turistických či přírodních zajímavostí

0%
Centrum Slezská Harta

Centrum Slezská Harta

Wellness, zahrnuje vířivou vanu pro 6 – 8 osob, odpočívárnu včetně masérny, finskou saunu až pro 10 osob a dřevěné vany, které poskytnou relaxační koupel doplněnou speciální vzduchovou perličkovou lázní. Nutná rezervace předem na tel.: 725 046 306 ... (více)
Vzdálenost: 0 m
EquiRelax Slezská Harta

EquiRelax Slezská Harta

Chcete prožít procházku v sedle hodných koní a poníků krásnou přírodou v bezprostřední blízkosti Slezské Harty. Den na farmě. Pro děti i dospělé máme připraveny zážitkové a naučné programy se zvířátky.
Vzdálenost: 502 m
Turistické informační centrum Slezská Harta

Turistické informační centrum Slezská Harta

Informační centrum se nachází u přístaviště v obci Leskovec nad Moravicí - budova restaurace U Kormidla.  Poskytnou vám zde informace o dopravních spojích, turistických zajímavostech v regionu a přehled kulturních a sportovních akc ... (více)
Vzdálenost: 3.82 km
Městské informační centrum Bruntál

Městské informační centrum Bruntál

Informační centrum se nachází na náměstí Míru ve středu města Bruntál.Služby nabízené informačním centrem zahrnují turistické a historické informace o pamětihodnostech města i regionu, přehledy společenských, kulturních a sp ... (více)
Vzdálenost: 8.65 km
Dr. Jones - úniková hra Bruntál

Dr. Jones - úniková hra Bruntál

Slavný Dr. Jones hledá skupinu dobrodruhů, aby mu pomohla zachránit naší planetu před zničujícími přírodními katastrofami………pomůžete mu?Zveme vás s přáteli k interaktivní hře, kde uplatníte postřeh, logiku, šikovnost a d ... (více)
Vzdálenost: 8.71 km
Zámek a muzeum Bruntál

Zámek a muzeum Bruntál

Zámek Bruntál je příkladem prolínání renesance s barokem, dnes v něm sídlí sbírky okresního muzea.Město Bruntál vzniklo podle dochovaných pramenů už na počátku 13. století. Jeho původně gotický hrad stál v severozápadním r ... (více)
Vzdálenost: 8.92 km
Wellness centrum Bruntál

Wellness centrum Bruntál

Wellness centrum v Bruntále je jedinečné svou slanou vodou v bazénech a je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin.Můžete zde nalézt rekreační bazén (členitý bazén s vodními a vzduchovými atrakcemi, rozmístěn ... (více)
Vzdálenost: 9.05 km
Wellness centrum Bruntál

Wellness centrum Bruntál

Jedinečností vodního světa ve Wellness centrum Bruntál je slaná voda. Bazény - areál wellness centra je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin. Návštěvníci všech generací mají v našem moderním zařízení ... (více)
Vzdálenost: 9.06 km
Motokáry Bruntál

Motokáry Bruntál

Jedinečná mimoúrovňová trať nabízí pravé závodnické vyžití na kryté motokárové trati v Bruntále. Celková délka dráhy je 300 metrů a užijete si více než 13 zatáček v technických a rychlých pasážích s maximální ry ... (více)
Vzdálenost: 9.92 km
Muzeum vidlí, Lichnov

Muzeum vidlí, Lichnov

Navštivte jedinečné muzeum vidlí, které se nachází v Lichnově. Nosným tématem jsou vidle, vidláctví, vidláci no zkrátka vše, co s vidlemi souvisí. V muzeu se nachází přes 840 exponátů a všechny jsou od dobrovolných dárců. Ex ... (více)
Vzdálenost: 11.45 km
Větrný mlýn, Lichnov

Větrný mlýn, Lichnov

Na vrchu "Kukačka" (516 m.) u domu č.p. 344 technická památka – zbytek zděného válcového větrného mlýna holandského typu z 18. stol. (asi z roku 1736). V roce 1996 prošla rozsáhlou rekonstrukcí.
Vzdálenost: 11.53 km