Chata Harta
aktuálně 0.7 °C zataženo
30.11. | zataženo | -1.2 °C
01.12. | zataženo | -1.0 °C
02.12. | zataženo | -2.0 °C
Roudno 98 Roudno, Okres Bruntál, Moravskoslezský kraj, Česko
Naplánovat trasu

Kontakt:

Tomáš Svoboda
605 248 359
Roudno 98
Roudno, Česko
Naplánovat trasu

Chata Harta

Počet lůžek: 6

Chata se nachází v obci Roudno cca 70 metrů od vodní hladiny. Dispozice chaty 3+1 (90 m2) nabízí ubytovaní pro max. 6 osob. Je vhodná pro jachtaře, rybáře a rodiny s dětmi.
Chata má oplocený pozemek s možností parkování, za chatou je menší travnatá plocha, za plotem protéká potok.
V rámci ubytování mají hosté k dispozici pramici s elektromotorem a jako bonus možnost zapůjčení plachetnice.

0%
Yachtsport

Yachtsport

První půjčovna kajutových plachetnic a jachtařská škola na Slezské Hartě. V naší nabídce naleznete nejen plavby pro jachtaře, ale i plavby pro návštěvníky Slezské Harty, kteří chtějí poznat přehradu z jiného úhlu pohledu a ... (více)
Vzdálenost: 0 m
Centrum Slezská Harta

Centrum Slezská Harta

Wellness, zahrnuje vířivou vanu pro 6 – 8 osob, odpočívárnu včetně masérny, finskou saunu až pro 10 osob a dřevěné vany, které poskytnou relaxační koupel doplněnou speciální vzduchovou perličkovou lázní. Nutná rezervace předem na tel.: 725 046 306 ... (více)
Vzdálenost: 1.93 km
EquiRelax Slezská Harta

EquiRelax Slezská Harta

Chcete prožít procházku v sedle hodných koní a poníků krásnou přírodou v bezprostřední blízkosti Slezské Harty. Den na farmě. Pro děti i dospělé máme připraveny zážitkové a naučné programy se zvířátky.
Vzdálenost: 2.43 km
Turistické informační centrum Slezská Harta

Turistické informační centrum Slezská Harta

Informační centrum se nachází u přístaviště v obci Leskovec nad Moravicí - budova restaurace U Kormidla.  Poskytnou vám zde informace o dopravních spojích, turistických zajímavostech v regionu a přehled kulturních a sportovních akc ... (více)
Vzdálenost: 3.54 km
Městské informační centrum Bruntál

Městské informační centrum Bruntál

Informační centrum se nachází na náměstí Míru ve středu města Bruntál.Služby nabízené informačním centrem zahrnují turistické a historické informace o pamětihodnostech města i regionu, přehledy společenských, kulturních a sp ... (více)
Vzdálenost: 10.35 km
Dr. Jones - úniková hra Bruntál

Dr. Jones - úniková hra Bruntál

Slavný Dr. Jones hledá skupinu dobrodruhů, aby mu pomohla zachránit naší planetu před zničujícími přírodními katastrofami………pomůžete mu?Zveme vás s přáteli k interaktivní hře, kde uplatníte postřeh, logiku, šikovnost a d ... (více)
Vzdálenost: 10.45 km
Zámek a muzeum Bruntál

Zámek a muzeum Bruntál

Zámek Bruntál je příkladem prolínání renesance s barokem, dnes v něm sídlí sbírky okresního muzea.Město Bruntál vzniklo podle dochovaných pramenů už na počátku 13. století. Jeho původně gotický hrad stál v severozápadním r ... (více)
Vzdálenost: 10.62 km
Wellness centrum Bruntál

Wellness centrum Bruntál

Wellness centrum v Bruntále je jedinečné svou slanou vodou v bazénech a je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin.Můžete zde nalézt rekreační bazén (členitý bazén s vodními a vzduchovými atrakcemi, rozmístěn ... (více)
Vzdálenost: 10.74 km
Wellness centrum Bruntál

Wellness centrum Bruntál

Jedinečností vodního světa ve Wellness centrum Bruntál je slaná voda. Bazény - areál wellness centra je vhodným místem pro zábavu a relaxaci všech věkových skupin. Návštěvníci všech generací mají v našem moderním zařízení ... (více)
Vzdálenost: 10.76 km
Motokáry Bruntál

Motokáry Bruntál

Jedinečná mimoúrovňová trať nabízí pravé závodnické vyžití na kryté motokárové trati v Bruntále. Celková délka dráhy je 300 metrů a užijete si více než 13 zatáček v technických a rychlých pasážích s maximální ry ... (více)
Vzdálenost: 11.53 km
Muzeum vidlí, Lichnov

Muzeum vidlí, Lichnov

Navštivte jedinečné muzeum vidlí, které se nachází v Lichnově. Nosným tématem jsou vidle, vidláctví, vidláci no zkrátka vše, co s vidlemi souvisí. V muzeu se nachází přes 840 exponátů a všechny jsou od dobrovolných dárců. Ex ... (více)
Vzdálenost: 13.12 km