Okruh Ostružná
 Doporučené období
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 57 minut
Délka: 4.72 km
Obtížnost: lehká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 17 metrů
Klesání: 17 metrů
Nejnižší bod: 1098 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1116 m.n.m.

Okruh Ostružná

Vrstevnicový okruh na svazích vrcholu Ostružná uprostřed cesty mezi Skřítkem a Karlovem. 

Aktuální informace o upravených tratích v Karlově pod Pradědem

Webkamery v Karlově pod Pradědem

Start výletu
Mravenčí sedlo
Parkování

Parkovat lze na parkovišti u motorestu Skřítek za poplatek 50 Kč na den a odtud po Jesenické lyžařské magistrále k okruhu, nebo v Karlově pod Pradědem a odtud přes Mravencovku k nástupu na okruh.

0%
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
Vzdálenost: 7.43 km
Hotel Praděd vysílač

Hotel Praděd vysílač

Kdo zdolá nejvyšší horu Jeseníků Praděd, může se těšit na zasloužené dobroty. Uprostřed Národní přírodní rezervace Praděd se pod vysílačem nachází i restaurace.Pokud se vydaří při návštěvě nejvýše položené restaura ... (více)
Vzdálenost: 7.93 km
Permoník

Permoník

Havířské speciality v prostředí příjemné koliby Chystáte se na výlet do Jeseníků a rádi byste si pochutnali na nějaké místní specialitě? Vydejte se do Sobotína a navštivte Motorest Permoník, který najdete na hlavním tahu mez ... (více)
Počet míst: 80
Vzdálenost: 9.11 km
Kavárna Sidonie

Kavárna Sidonie

Romantická kavárna v srdci resortu. Pomyslným srdcem resortu je kavárna Sidonie, která je propojena s recepcí hotelu Sidonie. Podává se zde lahodná káva a řada chutných zákusků. Využít můžete jak vnitřního, tak i venkovního posezen ... (více)
Vzdálenost: 9.13 km
Bowling bar

Bowling bar

  Pro příjemné osvěžení během hry i oslavy ve sportovním duchu Vedle restaurace Josef najdete moderní bowlingový bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Přijďte se osvěžit během hry bowlingu, stolní ... (více)
Počet míst: 50
Vzdálenost: 9.13 km
Vinárna Hubert

Vinárna Hubert

Pro skutečné gentlemany Plánujete pánskou rozlučku se svobodou nebo byste rádi pozvali své obchodní partnery na příjemné posezení se skleničkou lahodného vína či vynikajícího rumu? Zarezervujte si zámeckou vinárnu Hubert, kde s ... (více)
Počet míst: 25
Vzdálenost: 9.13 km