CYKLOTRASA OKOLO PRADĚDU
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 907 minut
Délka: 201.80 km
Obtížnost: těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 2602 metrů
Klesání: 2602 metrů
Nejnižší bod: 244 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1108 m.n.m.

CYKLOTRASA OKOLO PRADĚDU

Cyklotrasa Okolo Pradědu: Prudnik – Zlaté Hory – Dolní Údolí – Heřmanovice – Vrbno pod Pradědem – Karlova Studánka – Malá Morávka – Rýmařov – Skřítek – Sobotín – Loučná nad Desnou – Červenohorské sedlo – Bělá pod Pradědem – Jeseník – Písečná – Mikulovice – Głuchołazy – Prudnik (203,8 km).

Atraktivity na traseMuzeum Země PrudnickéMuzeum Zlaté HoryFarma BovineMuzeum RýmařovKostel Navštívení Panny Marie RýmařovPřečerpávací elektrárna Dlouhé StráněSportovně zábavní centrum Bělá v pohybu, Katovna Jeseník – Expozice Niského knížectvíJeskyně Na Špičáku.

Informační servisInformační centrum Zlaté HoryTuristické informační centrum Vrbno pod PradědemInformační centrum RýmařovInformační centrum Katovna Jeseník.

Půjčení elektrokolWellness hotel Villa RegenhartTIC Vrbno pod PradědemHorský hotel KopřivnáHotel Rollba.

Nabíjecí místaHotel OLIMP PrudnikPenzion V GruntěTIC Vrbno pod PradědemHorský hotel KopřivnáTIC RýmařovHotel RollbaRestaurace Na Palubě.

CykloservisSport Max jeseník

Občerstvovací místaHotel OLIMP PrudnikWellness hotel Praděd ThammPenzion V GruntěAutokemp DolinaHorský hotel KopřivnáHotel Slunce RýmařovHotel RollbaRestaurace Na Palubě.

 Parametry
0%
Restaurace WESTERN

Restaurace WESTERN

Restaurace western je rodinná restaurace ve westernovém stylu s mini western městečkem, kde se vaří mezinárodní kuchyně. Posedět si můžete uvnitř restaurace nebo na venkovní zahrádce. Děti můžete zabavit na dětském hřišti nebo ... (více)
Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras Ochutnejte tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, které pro naše hosty připravujeme z kvalitních a pečlivé vybíraných surovin. Nechybí ani lokální speciality z regionálních surovin ... (více)
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

České speciality a tradiční kuchyně Stylově zařízená restaurace v Jeseníku disponuje 70 místy a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě Vás nezklame ani  kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ry ... (více)
Restaurant a penzion V Gruntě

Restaurant a penzion V Gruntě

Nejen při zimním lyžování ale i při letních turistických túrách po krásné přírodě Jeseníků člověku pořádně vyhládne. Doplňte energii v restaurantu Penzionu V Gruntě v Dolním Údolí a vyberte si něco k snědku z chutného m ... (více)
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Ochutnejte výborná jídla a užijte si chvíle plné pohody Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na některých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěv ... (více)