CYKLOTRASA OKOLO PRADĚDU
Start výletu
Malá Morávka ev. č. 38 Malá Morávka, Okres Bruntál, Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o trase:

Čas: 907 minut
Délka: 201.80 km
Obtížnost: těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 2602 metrů
Klesání: 2602 metrů
Nejnižší bod: 244 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1108 m.n.m.

CYKLOTRASA OKOLO PRADĚDU

Trasa cesty

 

Cyklotrasa Okolo Pradědu: Prudnik – Zlaté Hory – Dolní Údolí – Heřmanovice – Vrbno pod Pradědem – Karlova Studánka – Malá Morávka – Rýmařov – Skřítek – Sobotín – Loučná nad Desnou – Červenohorské sedlo – Bělá pod Pradědem – Jeseník – Písečná – Mikulovice – Głuchołazy – Prudnik (203,8 km).

Atraktivity na traseMuzeum Země PrudnickéMuzeum Zlaté HoryFarma BovineMuzeum RýmařovKostel Navštívení Panny Marie RýmařovPřečerpávací elektrárna Dlouhé StráněSportovně zábavní centrum Bělá v pohybu, Katovna Jeseník – Expozice Niského knížectvíJeskyně Na Špičáku.

Informační servisInformační centrum Zlaté HoryTuristické informační centrum Vrbno pod PradědemInformační centrum RýmařovInformační centrum Katovna Jeseník.

Půjčení elektrokolWellness hotel Villa RegenhartTIC Vrbno pod PradědemHorský hotel KopřivnáHotel Rollba.

Nabíjecí místaHotel OLIMP PrudnikPenzion V GruntěTIC Vrbno pod PradědemHorský hotel KopřivnáTIC RýmařovHotel RollbaRestaurace Na Palubě.

CykloservisSport Max jeseník

Občerstvovací místaHotel OLIMP PrudnikWellness hotel Praděd ThammPenzion V GruntěAutokemp DolinaHorský hotel KopřivnáHotel Slunce RýmařovHotel RollbaRestaurace Na Palubě.

 

 Parametry
0%
Hotel Praděd vysílač

Hotel Praděd vysílač

Kdo zdolá nejvyšší horu Jeseníků Praděd, může se těšit na zasloužené dobroty. Uprostřed Národní přírodní rezervace Praděd se pod vysílačem nachází i restaurace.Pokud se vydaří při návštěvě nejvýše položené restaura ... (více)
Vzdálenost: 6 m
Restaurace Letní lázně Karlova Studánka

Restaurace Letní lázně Karlova Studánka

Uprostřed krásné jesenické přírody leží malebné lázně Karlova Studánka, které vynikají nejen svým klimatem, ale také dobrou restaurací Letní lázně.V restauraci Letní lázně ochutnejte pečeného lososa se smetanovým špenátem, ... (více)
Vzdálenost: 5.55 km
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
Vzdálenost: 7.66 km
Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras Ochutnejte tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, které pro naše hosty připravujeme z kvalitních a pečlivé vybíraných surovin. Nechybí ani lokální speciality z regionálních surovin ... (více)
Vzdálenost: 8.01 km
Cafee 113

Cafee 113

Rodinná kavárna založená na zdejší historii a produktech. Součástí kavárny je venkovní terasa a dětské hřiště.
Vzdálenost: 11.55 km
Kavárna Sidonie

Kavárna Sidonie

Romantická kavárna v srdci resortu. Pomyslným srdcem resortu je kavárna Sidonie, která je propojena s recepcí hotelu Sidonie. Podává se zde lahodná káva a řada chutných zákusků. Využít můžete jak vnitřního, tak i venkovního posezen ... (více)
Vzdálenost: 12.93 km