MALÝ KRNOVSKÝ OKRUH
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 235 minut
Délka: 54.10 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 773 metrů
Klesání: 773 metrů
Nejnižší bod: 301 m.n.m.
Nejvyšší bod: 577 m.n.m.

MALÝ KRNOVSKÝ OKRUH

Malý Krnovský okruh: Krnov – Zátor – Lichnov – Horní Benešov – Úvalno – Krnov (56,4 km).

Atraktivity na traseRadniční věž KrnovMěstské muzeum KrnovKrnovská synagoga (možnost zapůjčit si elektrické chodící kolo Lopifit), Poutní místo CvilínZátorská kyselkaMuzeum vidlírozhledna Hanse Kudlicha ÚvalnoRychta a zrcadlový labyrint ÚvalnoKozí farma Úvalno.

Informační servisTIC KrnovIC Horní Benešov.

Půjčení elektrokolTIC Krnov.

Nabíjecí místaTIC KrnovIC Horní Benešov.

CykloservisCykloservis Daniel Rychta Krnov.

Občerstvovací místaHotel CvilínZátorská kyselka,Lichnovská kyselka.

 Parametry
0%
Restaurace WESTERN

Restaurace WESTERN

Restaurace western je rodinná restaurace ve westernovém stylu s mini western městečkem, kde se vaří mezinárodní kuchyně. Posedět si můžete uvnitř restaurace nebo na venkovní zahrádce. Děti můžete zabavit na dětském hřišti nebo ... (více)
Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras Ochutnejte tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, které pro naše hosty připravujeme z kvalitních a pečlivé vybíraných surovin. Nechybí ani lokální speciality z regionálních surovin ... (více)
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

České speciality a tradiční kuchyně Stylově zařízená restaurace v Jeseníku disponuje 70 místy a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě Vás nezklame ani  kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ry ... (více)
Restaurant a penzion V Gruntě

Restaurant a penzion V Gruntě

Nejen při zimním lyžování ale i při letních turistických túrách po krásné přírodě Jeseníků člověku pořádně vyhládne. Doplňte energii v restaurantu Penzionu V Gruntě v Dolním Údolí a vyberte si něco k snědku z chutného m ... (více)
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Ochutnejte výborná jídla a užijte si chvíle plné pohody Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na některých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěv ... (více)