JESENICKO – VRBENSKÁ CYKLOTRASA
Start výletu
Masarykovo nám. 167/1 Jeseník, Okres Jeseník, Olomoucký kraj, Česko

Informace o trase:

Čas: 381 minut
Délka: 86.30 km
Obtížnost: těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 1248 metrů
Klesání: 1248 metrů
Nejnižší bod: 375 m.n.m.
Nejvyšší bod: 825 m.n.m.

JESENICKO – VRBENSKÁ CYKLOTRASA

Trasa cesty

 

Jesenicko – Vrbenská cyklotrasa:   Jeseník – Česká Ves – Písečná – Zlaté Hory Rejvíz – Vrbno pos Pradědem – Heřmanovice – Zlaté hory Horní a Dolní údolí – Zlaté Hory Rejvíz – Písečná – Česká Ves – Jeseník (88,7 km).

 

 

 

 

 

Atraktivity na traseKatovna Jeseník, Vodní tvrz JeseníkBalneopark Vincenze PriessnitzeMuzeum VeteránůJeskyně Na ŠpičákuMechové jezírko RejvízÚdolí lapků z Drakovasklárna JakubKostel sv. Archanděla Michaela s vyhlídkouVitrážová manufakturaFarma Bovine s naučnou stezkou.

Informační servisIC Katovna JeseníkLázeňské infocentrum JeseníkIC Vrbno pod Pradědem.

Půjčení elektrokolPriessnitzovy léčebné lázněIC Vrbno pod Pradědem,

Nabíjecí místa:  Parkoviště za Jesenkou Jeseník,  Město Vrbno pod PradědemIC Vrbno pod Pradědem

Občerstvovací místaEnnea CafféKavárna Sofie (Priessnitzovy léčebné lázně), Hotel Slunný dvůrPenzion U PetraHorská chata Férovka,  Penzion V GruntěAutokemp Dolina

 

CykloservisSport servis Tomšů - Jeseník.

 

 Parametry
0%
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Ochutnejte výborná jídla a užijte si chvíle plné pohody Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na některých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěv ... (více)
Vzdálenost: 423 m
U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

České speciality a tradiční kuchyně Stylově zařízená restaurace v Jeseníku disponuje 70 místy a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě Vás nezklame ani  kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ry ... (více)
Vzdálenost: 1.78 km
Rezidence U Jezera

Rezidence U Jezera

V jídelníčku najdete speciality ze sladkovodního candáta, pstruha i královské mořské pražmy, krevet, mušlí a dalších. Ze zvěřiny si pochutnáte na srnčí kýtě na houbách se smetanou , zvěřinové paštice, nebo marinovaných jele ... (více)
Vzdálenost: 6.72 km
Hostinec u Parku

Hostinec u Parku

Tradiční hospoda s netradičními zážitky. Hospoda na cyklotrase, možnost zastavení a občerstvení.  Hospoda, kde se konají koncerty, akce pro děti....zábava, hudba, tanec.
Vzdálenost: 8.89 km
Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Přijďte a ochutnejte vybrané pokrmy z české, ale i mezinárodní kuchyně, které vám připraví naší šéfkuchaři. Všechny pokrmy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin a vždy se snažíme upřednostnit lokální a regionáln ... (více)
Vzdálenost: 14.19 km
Hotel Praděd vysílač

Hotel Praděd vysílač

Kdo zdolá nejvyšší horu Jeseníků Praděd, může se těšit na zasloužené dobroty. Uprostřed Národní přírodní rezervace Praděd se pod vysílačem nachází i restaurace.Pokud se vydaří při návštěvě nejvýše položené restaura ... (více)
Vzdálenost: 16.38 km