JESENICKO – VRBENSKÁ CYKLOTRASA
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 381 minut
Délka: 86.30 km
Obtížnost: těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 1248 metrů
Klesání: 1248 metrů
Nejnižší bod: 375 m.n.m.
Nejvyšší bod: 825 m.n.m.

JESENICKO – VRBENSKÁ CYKLOTRASA

Jesenicko – Vrbenská cyklotrasa:   Jeseník – Česká Ves – Písečná – Zlaté Hory Rejvíz – Vrbno pos Pradědem – Heřmanovice – Zlaté hory Horní a Dolní údolí – Zlaté Hory Rejvíz – Písečná – Česká Ves – Jeseník (88,7 km).

Atraktivity na traseKatovna Jeseník, Vodní tvrz JeseníkBalneopark Vincenze PriessnitzeMuzeum VeteránůJeskyně Na ŠpičákuMechové jezírko RejvízÚdolí lapků z Drakovasklárna JakubKostel sv. Archanděla Michaela s vyhlídkouVitrážová manufakturaFarma Bovine s naučnou stezkou.

Informační servisIC Katovna JeseníkLázeňské infocentrum JeseníkIC Vrbno pod Pradědem.

Půjčení elektrokolPriessnitzovy léčebné lázněIC Vrbno pod Pradědem,

Nabíjecí místa:  Parkoviště za Jesenkou Jeseník,  Město Vrbno pod PradědemIC Vrbno pod Pradědem

Občerstvovací místaEnnea CafféKavárna Sofie (Priessnitzovy léčebné lázně), Hotel Slunný dvůrPenzion U PetraHorská chata Férovka,  Penzion V GruntěAutokemp Dolina

CykloservisSport servis Tomšů - Jeseník.

 Parametry
0%
Restaurace WESTERN

Restaurace WESTERN

Restaurace western je rodinná restaurace ve westernovém stylu s mini western městečkem, kde se vaří mezinárodní kuchyně. Posedět si můžete uvnitř restaurace nebo na venkovní zahrádce. Děti můžete zabavit na dětském hřišti nebo ... (více)
Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras Ochutnejte tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, které pro naše hosty připravujeme z kvalitních a pečlivé vybíraných surovin. Nechybí ani lokální speciality z regionálních surovin ... (více)
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

České speciality a tradiční kuchyně Stylově zařízená restaurace v Jeseníku disponuje 70 místy a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě Vás nezklame ani  kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ry ... (více)
Restaurant a penzion V Gruntě

Restaurant a penzion V Gruntě

Nejen při zimním lyžování ale i při letních turistických túrách po krásné přírodě Jeseníků člověku pořádně vyhládne. Doplňte energii v restaurantu Penzionu V Gruntě v Dolním Údolí a vyberte si něco k snědku z chutného m ... (více)
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Ochutnejte výborná jídla a užijte si chvíle plné pohody Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na některých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěv ... (více)