Přednáška v Libuši a zájezd do Krnova

Přednáška v Libuši a zájezd do Krnova

11.07.2016 | Aktuality
Pokud trávíte své dny v Karlově Studánce, vydejte se v neděli 17. července 2016 na zájezd do Krnova. Pořádají ho Horské lázně Karlova Studánka se spolkem Krnovská synagoga. V programu je prohlídka synagogy se stálou expozicí Židovští průmyslníci a vynálezci. Navštívíte m?

Pokud trávíte své dny v Karlově Studánce, vydejte se v neděli 17. července 2016 na zájezd do Krnova. Pořádají ho Horské lázně Karlova Studánka se spolkem Krnovská synagoga. V programu je prohlídka synagogy se stálou expozicí Židovští průmyslníci a vynálezci. Navštívíte místní městské muzeum ve Flemmichově vile, občerstvíte v cukrárně a na zpáteční cestě se zastavíte ve vitrážové dílně ve Vrbně pod Pradědem. Cena zájezdu činí 100 korun, vstupné do muzea je 20 korun. Přihlásit se je možné na recepci v Libuši, odkud se v neděli odjíždí v 9 hodin.

Chcete-li se dovědět o židovských svátcích, hudbě, zvycích, tradicích, pak zamiřte ve čtvrtek 14. července 2016 do salonku v Libuši. Od 19 hodin se zde koná přednáška Kdo jsou Židé. (ta)

Flemmichova vila. Foto: Archiv EUR Praděd