Vánoční strom i sváteční výzdoba se rozzáří tuto neděli

Vánoční strom i sváteční výzdoba se rozzáří tuto neděli

26.11.2020 | Aktuality
Vánoční atmosféru v Krnově zajistí výzdoba města. Ta se poprvé rozzáří v neděli 29. listopadu 2020. Rozsvítí se vánoční strom vedle pódia, borovice nedaleko Radničního restaurantu, platan u Bauerova památníku, světelná brána na promenádě ve středu náměstí, anděl

Vánoční atmosféru v Krnově zajistí výzdoba města. Ta se poprvé rozzáří v neděli 29. listopadu 2020. Rozsvítí se vánoční strom vedle pódia, borovice nedaleko Radničního restaurantu, platan u Bauerova památníku, světelná brána na promenádě ve středu náměstí, anděl u obchodního domu a výzdoba v jednotlivých ulicích města. Kromě těch v centru města to jsou Bruntálská, Revoluční, Opavská a nově i Soukenická v úseku od knihovny po křižovatku s ulicí Sv. Ducha. Vánoční výzdoba bude obyvatele Krnova doprovázet do 7. ledna 2021. Konat se budou také od neděle 6. prosince do soboty 12. prosince adventní  trhy. Letos ale budou bez doprovodného programu. Atmosféru Vánoc navodí reprodukovaná hudba.

Ve Vrbně pod Pradědem se strom i výzdoba rozsvítí rovněž 29. prosince v 17 hodin. U okružní křižovatky bude od 14 hodin k dispozici horký čaj, punč bez alkoholu i perníčky. Pro děti je připraven materiál k výrobě andílků, čertíků či soviček. Ten si odnesou domů a hotový výrobek mohou přinést do Střechy na vánoční výstavku. Ta bude přístupna od 7. prosince 2020 do 8. ledna 2021.

Vánoční výzdobu instalovali pracovníci Technických služeb Krnov. Foto: Archiv MÚ Krnov