Odpočiňte si v neobarokní vile Regenhart

Odpočiňte si v neobarokní vile Regenhart

05.05.2020 | Aktuality
Klidná atmosféra lázeňského města, praskající krb a sklenička dobrého vína v ruce. Výjimečný den v Jeseníku si žádá výjimečné zakončení. Chvíle plné pohody si užijete ve stylovém baru Villy Regenhart.
Nově zrekonstruovanou neobarokní vilu, která slouží jako čtyřhv?

Klidná atmosféra lázeňského města, praskající krb a sklenička dobrého vína v ruce. Výjimečný den v Jeseníku si žádá výjimečné zakončení. Chvíle plné pohody si užijete ve stylovém baru Villy Regenhart. Nově zrekonstruovanou neobarokní vilu, která slouží jako čtyřhvězdičkový wellness hotel s restaurací, najdete nedaleko centra Jeseníku. Rekonstrukce hotelu byla dokončena v květnu 2016. Citlivou renovací se podařilo vrátit vile její bývalou slávu. Dochovaly se základní neobarokní, neorenesanční i secesní prvky, které byly doplněny starožitným nábytkem ve společenských prostorách. Mottem zaměstnanců je maximální komfort a spokojenost zákazníků. V restauraci připravují tradiční české i mezinárodní pokrmy. A pyšní se tím, že vaří výhradně ze sezonních a regionálních surovin. Ve Ville Regenhart se snoubí historická atmosféra a moderní relaxační wellness prostor. Wellness a spa centrum nabízí bazén, tři druhy saun, venkovní vířivku i privátní odpočinkovou zónu. Pro hosty je také k dispozici bohatá nabídka spa procedur, zejména masáží a zábalů. Skvělá poloha hotelu a pestrá nabídka služeb z něj tvoří ideální místo pro aktivní letní dovolenou. V provozu bude opět od 25. května 2020!

Neobarokní vila byla citlivě opravena. Foto: Archiv Villa Regenhart Neobarokní vila byla citlivě opravena. Foto: Archiv Villa Regenhart Bazén přímo láká k aktivnímu odpočinku. Foto: Archiv Villa Regenhart Bazén přímo láká k aktivnímu odpočinku. Foto: Archiv Villa Regenhart Pohled do jednoho z apartmá. Foto: Archiv Villa Regenhart Pohled do jednoho z apartmá. Foto: Archiv Villa Regenhart Šéfkuchař připravuje jídla ze regionálních potravin. Foto: Archiv Villa Regenhart Šéfkuchař připravuje jídla z regionálních potravin. Foto: Archiv Villa Regenhart
Fotografie
Kemp Skiland - Ostružná
Kemp Skiland - Ostružná
Kemp Skiland - Ostružná
Chata Smrková