Na golf s omezením

Na golf s omezením

09.04.2020 | Aktuality
Od pátku 10. dubna 2020 bude otevřeno hřiště Golf Clubu Města Albrechtic. Platí však bezpečnostní pravidla vydaná Vládou ČR a uvedená omezení:
1. nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), které brání šíření kapének pokud je vzdálenost mezi hráči mén

Od pátku 10. dubna 2020 bude otevřeno hřiště Golf Clubu Města Albrechtic. Platí však bezpečnostní pravidla vydaná Vládou ČR a uvedená omezení: 1. nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), které brání šíření kapének pokud je vzdálenost mezi hráči méně než 2 metry 2. společně ve flightu jdou jen dva hráči, od jiných osob zachovávají odstup nejméně 2 metry 3. hra se rezervuje výhradně přes online rezervační systém. Platí se rovněž online bankovním převodem 4. všichni hráči dodržují hygienická opatření vydaná Vládou ČR a příslušných ministerstvech pro pohyb na veřejnosti 5. zákaz vytahování praporkové tyče 6. v bunkrech nebudou hrábě - hráč po sobě upraví písek nohou nebo holí 7. hráč po ukončení hry opustí areál Kapacita hřiště je omezena na 10 osob a hraje se na čtyři greeny. K dispozici bude jeden cvičný green pro chipping a putting.

Na hřiště budou vpuštěni pouze hráči s platnou rezervací a uhrazenou platbou. K dispozici je pouze jedna služba a to celodenní vstup do areálu za 300 korun. Driving range je pro letošní sezonu zrušen. Také prostory recepce budou uzavřeny. V areálu je aktivní kamerový systém pro monitorování neoprávněného pohybu po hřišti a dodržování výše uvedených bezpečnostních pravidel.

golf_mal_web Ilustrační foto archiv EUR Praděd