V zajetí chutí, námořnického stylu a útulné Provence

V zajetí chutí, námořnického stylu a útulné Provence

29.10.2018 | Aktuality
Fascinují mne lidé, kteří si dokáží splnit svůj sen. Patří k nim i manželé Kamila a Drahoslav Bernátkovi z Mikulovic. Ze starého objektu SD Jednota postaveného v akci Z vybudovali restauraci s penzionem Na palubě, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Kromě ubytování v pěti a

Fascinují mne lidé, kteří si dokáží splnit svůj sen. Patří k nim i manželé Kamila a Drahoslav Bernátkovi z Mikulovic. Ze starého objektu SD Jednota postaveného v akci Z vybudovali restauraci s penzionem Na palubě, který se pyšní čtyřmi hvězdičkami. Kromě ubytování v pěti apartmánech tu jeho hosté najdou vynikající nabídku specialit. Na první pohled zaujme vybavení v romantickém stylu Provence s námořnickými doplňky. To je koníčkem hlavně Kamily Bernátkové.

Majitelé penzionu manželé Bernátkovi se svým papouškem Charliem. Majitelé penzionu manželé Bernátkovi se svým papouškem Charliem.

V restauraci s luxusní gastronomií je možné vidět lodní zvon, kormidlo, plachetnice, záchranné kruhy i oblé kamínky, ale také pravou domácí italskou pec na dříví a příjemně tu voní čerstvé bylinky. S oceány penzion magicky spojují názvy přístavů na schodech. S bráškou pokaždé soutěžíme, kdo z nás dřív určí, do kterého moře a státu pluje loď, pokud je jejím cílem Šanghaj, Singapur, New York, Rotterdam či Gdaňsk. „Celý objekt se jmenuje Přístav, to je něco, kam se člověk vrací z cest. Každý máme někde ten svůj, do něhož pravidelně míříme, kde se cítíme dobře, zapomínáme na starosti všedních dnů. Svým hostům bychom právě takový přístav chtěli nabídnout,“ říká Drahoslav Bernátek.  Při pěkném počasí lze posedět na zastřešené venkovní terase nebo v zahradě s jezírky a potůčkem. Caparti většinou okupují dětský námořnický koutek se skluzavkou a balónkovým rájem, pro ty odrostlejší je určen bowling, kulečník, šipky, stolní hokej či fotbálek.

paluba2 Interiér s námořní tématikou.

Pokud sem přijedete, přespat můžete v luxusních mezonetových apartmánech, které tvoří dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s pohodlnými postelemi. I tady majitelé své hosty rozmazlují. V každém apartmánu je společenská místnost s možností uvařit si kávu, koupelna s fénem, WC a mnoho krásných dekorací a dalších doplňků. Navíc vás tu čeká ochotná a milá obsluha. Určitě nebudete mít pocit, že je svojí přítomností obtěžujete. (Foto: MTA)

Majáky najdete i na terase. Majáky najdete i na terase.
Fotografie
Villa Regenhart
Villa Regenhart
Villa Regenhart