Olympijský víkend v Kopřivné

Olympijský víkend v Kopřivné

12.02.2018 | Aktuality
Sportovní program Olympijského festivalu 2018 si užijete o víkendu 17. a 18. února 2018 v Kopřivné v Malé Morávce. Na programu jsou tréninky a závody lyžařů i snowboardistů v obřím slalomu, v provozu bude BigAirBag, na své si přijdou zájemci o freestyle lyžování i netradičn?

Sportovní program Olympijského festivalu 2018 si užijete o víkendu 17. a 18. února 2018 v Kopřivné v Malé Morávce. Na programu jsou tréninky a závody lyžařů i snowboardistů v obřím slalomu, v provozu bude BigAirBag, na své si přijdou zájemci o freestyle lyžování i netradiční kiting – návštěvníci se mohou těšit na exhibice i příležitost si tyto sporty vyzkoušet. Sobota 17. února bude patřit z velké části skialpinismu, kromě ukázek a výuky se uskuteční průběžný individuální závod s měřením času. Součástí programu bude přednáška horské služby a další doprovodné aktivity včetně mini olympiády pro děti a rodiče. Zájemci se mohou při punči setkat s moravskoslezským hejtmanem Ivo Vondrákem. Přitom o své oblíbené sporty a medailové boje rozhodně nepřijdete. Sledovat dění na olympijských sportovištích v Jižní Koreji lze na velké obrazovce.

Během olympiády bude vždy po dvou hodinách jezdit z Krnova do Vrbna pod Pradědem mimořádný vlak, na který naváže bezplatná autobusová doprava. Ta bude pendlovat kyvadlově mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovem v pravidelných intervalech každou hodinu, v sobotu a neděli po 30 minutách.