Zítra zahajuje Ski Aréna Karlov lyžařskou sezónu

Zítra zahajuje Ski Aréna Karlov lyžařskou sezónu

14.12.2017 | Aktuality
Máme skvělou zprávu pro netrpělivé lyžaře: V pátek 15. prosince 2017 v 18 hodin zahajuje Ski Aréna Karlov lyžařskou sezónu. Otevřeny budou tratě u lanové dráhy Karlov Ski Express, jmenovitě Slunečná a U Pradědu. Celkem si tedy milovníci zimních sportů užijí téměř půl dru

Máme skvělou zprávu pro netrpělivé lyžaře: V pátek 15. prosince 2017 v 18 hodin zahajuje Ski Aréna Karlov lyžařskou sezónu. Otevřeny budou tratě u lanové dráhy Karlov Ski Express, jmenovitě Slunečná a U Pradědu. Celkem si tedy milovníci zimních sportů užijí téměř půl druha kilometru sjezdovek, které jsou díky intenzivnímu zasněžování i přírodnímu sněhu dobře připraveny.

„O víkendu 16. a 17.  prosince se rozjede také lanovka a modrá sjezdovka Myšák a vlek a sjezdovka Kazmarka, a to včetně půjčovny, dětského parku, gastro provozů a ski barů. Po Vánocích budou Myšák i Kazmarka v pravidelném provozu od 26. prosince,“ uvedl Jaroslav Lukeš z areálu Myšák.

V sobotu 16. prosince se navíc rozjede i dvousedačková lanová dráha na Klobouku s oblíbenou červenou sjezdovkou.

„Kompletní informace o provozu v následujících dnech jsou uvedeny na našich webových stránkách. Kromě standardní otevírací doby, na kterou jsou u nás lidé zvyklí, se mohou lyžaři těšit na prodloužené večerní předvánoční lyžování. Karlov Ski Expres bude v provozu také na Štědrý den, a to do dvou hodin odpoledne,“ dodal Jan Mitáš, zástupce Ski Arény Karlov.

Lyžařská sezóna začíná:) Foto: archiv Ski Aréna Karlov Letecký pohled na zasněžený Karlov. Foto: archiv Ski Aréna Karlov Letecký pohled na zasněžený Karlov. Foto: archiv Ski Aréna Karlov
Fotografie
Obrázek bez názvu