Hra Brány Jeseníků nabízí letní zážitky a poznání

Hra Brány Jeseníků nabízí letní zážitky a poznání

02.08.2017 | Aktuality
„Hrajete si rádi? Chcete poznat nová místa? Relaxovat a snít svůj sen v Jeseníkách? Připravili jsme pro vás letní hru Brány Jeseníků 2017 s partnerem Euroregionu Praděd - společností Turistické známky.  Kdo splní podmínky hry a navštíví vybrané cíle na Bruntálsku, Ja

„Hrajete si rádi? Chcete poznat nová místa? Relaxovat a snít svůj sen v Jeseníkách? Připravili jsme pro vás letní hrBrány Jeseníků 2017 s partnerem Euroregionu Praděd - společností Turistické známky.  Kdo splní podmínky hry a navštíví vybrané cíle na Bruntálsku, Javornicku, Jesenicku, Krnovsku, Rýmařovsku a Vrbensku, může získat hodnotnou cenu...

Pohlednice Stanislava Jugy

To jsou úvodní slova hravé letní soutěže o ceny, která už měsíc povzbuzuje a láká stávající a nové návštěvníky do našich krásných jesenických hor. A nemusejí vždy putovat jen pěšky. Mohou si s sebou vzít nebo si půjčit elektrokolo a vybrat si jednu z  připravených tras a vydat se za skvělými zážitky, prázdninovým dobrodružstvím.

Posláním víceleté soutěže Brány Jeseníků je osobní poznání a objevování poutavých turistických míst bohatých na  významné pamětihodnosti a přitažlivé milníky naší minulosti a přítomnosti. Už po absolvování čtyř cílů si můžete zakoupit v příslušném informačním centru nálepku ze speciální edice a po doložení návštěvy dalších čtyř lokalit máte nárok na koupi turistické známky z limitované edice. Při troše štěstí k nálepce nebo známce obdržíte hodnotnou cenu. Všechny Vaše dotazy nejen k naší soutěži vám rádi zodpoví pracovníci v příslušných informačních centrech.

Jakou zkušenost s průběhem hry Brány Jeseníků má například vidnavské infocentrum? „Těm zdatnějším nabízíme výšlap na Venušiny misky na Smolném vrchu. Za zhlédnutí stojí také Vidnavské mokřiny se spoustou vzácných druhů vodních rostlin. Příroda u nás je opravdu kouzelná,“ uvedla Blanka Kubáňová a dodala, že obě lokality jsou začleněny do naší hry.

Z bohaté nabídky přitažlivých míst Bran Jeseníků 2017 vybíráme několik ukázek:

Další podrobnosti