Stravování Šumpersko

 9 záznamů
Bowling bar

Bowling bar

  Pro příjemné osvěžení během hry i oslavy ve sportovním duchu Vedle restaurace Josef najdete moderní bowlingový bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Přijďte se osvěžit během hry bowlingu, stolní ... (více)
Počet míst: 50
Fit bar

Fit bar

Osvěžujicí občerstvení v hotelovém wellness & spa Součástí Wellness & spa Sidonie je příjemný bar, kde si můžete vybrat ze široké nabídky osvěžujících nápojů, lehkých dezertů nebo si vychutnat malou svačinku v podobě toastů.  ... (více)
Kavárna Sidonie

Kavárna Sidonie

Romantická kavárna v srdci resortu. Pomyslným srdcem resortu je kavárna Sidonie, která je propojena s recepcí hotelu Sidonie. Podává se zde lahodná káva a řada chutných zákusků. Využít můžete jak vnitřního, tak i venkovního posezen ... (více)
Permoník

Permoník

Havířské speciality v prostředí příjemné koliby Chystáte se na výlet do Jeseníků a rádi byste si pochutnali na nějaké místní specialitě? Vydejte se do Sobotína a navštivte Motorest Permoník, který najdete na hlavním tahu mez ... (více)
Počet míst: 80
Pivovar Albert

Pivovar Albert

Pro společenské akce i rodinnou dovolenou Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding? A co takhle si pronajmout zámecký rodinný pivovar a parádně se s ostatními pobavit? Kromě pivnice, ... (více)
Restaurace Josef

Restaurace Josef

Moderní restaurace Josef je hlavní restaurací celého resortu Sobotín, která se nachazí přímo vedle víceúčelové haly, se kterou je propojena skleněnou stěnou. Do restaurace Josef může zavítat i veřejnost a pochutnat si na obědec ... (více)
Počet míst: 200
Restaurant Savarin

Restaurant Savarin

Pro výjimečné soukromé akce i příjemné posezení Milujete barokní styl a rádi byste si pochutnali na lahodných pokrmech v zámeckém prostředí? Nebo máte v plánu si v resortu Sobotín uspořádat svatbu a rádi byste připravili pro své hosty nezapo ... (více)
Počet míst: 60
Vinárna Hubert

Vinárna Hubert

Pro skutečné gentlemany Plánujete pánskou rozlučku se svobodou nebo byste rádi pozvali své obchodní partnery na příjemné posezení se skleničkou lahodného vína či vynikajícího rumu? Zarezervujte si zámeckou vinárnu Hubert, kde s ... (více)
Počet míst: 25
Zámecký vinný sklep

Zámecký vinný sklep

Pro speciální příležitosti k setkání Připravte pro své hosty příjemné setkání s autentickou atmosférou vinného sklípku. Zarezervujte si Zámecký vinný sklep, kde si kromě vynikajících vín můžete dopřát také malé občerstvení.    V zámeckém s ... (více)
Počet míst: 16
 9 záznamů