Penzion Jeseníky

 9 záznamů
Centrum Slezská Harta

Centrum Slezská Harta

Školící centrum Slezská Harta se nachází v jižní části obce Razová, na břehu vodní nádrže Slezská Harta. Celé území leží v turistické oblasti „ Jeseníky “ v mikroregionu „ Slezská Harta “. Vlastní okolí nabízí šir ... (více)
Počet lůžek: 46
Pension Schaumannův Dvůr

Pension Schaumannův Dvůr

Pension je ideální pro rodinnou dovolenou, kdy hledáte klid a odpočinek od každodenních starostí. V okolí pensionu naleznete vycházkové trasy přírodou s krásnými panoramatickými vyhlídkami. Nabízí koupání ve venkovním bazénu ... (více)
Počet lůžek: 36
Penzion Běla

Penzion Běla

Rodinný Penzion Běla poskytuje ubytovací služby v srdci Jeseníků, v klidné části Bělé pod Pradědem – Domašov.  Nachází se jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi se svými osmdesáti p ... (více)
Penzion nad Vodopády

Penzion nad Vodopády

Penzion Nad vodopády nabízí prožití dovolené uprostřed malebné přírody s možností celé řady aktivit. Můžete se u nás ubytovat (využít vlastního parkoviště) a dobře najíst, ale také si zahrát tenis, volejbal nebo kulečník. ... (více)
Penzion U Petra

Penzion U Petra

Krásná příroda a čerstvý vzduch. Náš penzion se nachází v krásném prostředí horského města Jeseník, kde si odpočinete a načerpáte sílu. Penzion U Petra je v provozu od roku 1993, kdy byla dokončena jeho rekonstrukce z původn ... (více)
Počet lůžek: 55
Penzion V Gruntě

Penzion V Gruntě

Penzion se nachází v údolí zlatonosné řeky Olešnice nedaleko Zlatých Hor na hranici chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku uprostřed malebné obce Dolní Údolí přímo naproti autobusové zastávce. V penzionu je hostům k dispoz ... (více)
Počet lůžek: 23
Penzion Vidnava

Penzion Vidnava

Penzion Vidnava - Náš penzion je vhodný pro turisty, cykloturisty, školní výlety, školy a školky v přírodě, soustředění a různé akce. Náš kraj je plný lesů,rybníků a zatopených lomů, po otevření hranic se stal opět zajímav ... (více)
Počet lůžek: 42
Penzion Vincent & Mia

Penzion Vincent & Mia

Penziony se nacházejí v oblasti Hrubého Jeseníku, 12 km od Pradědu, v údolí obce Dolní Moravice, která leží v nadmořské výšce 600 m.n.m.Nabízíme vám ubytování v deseti moderních, komfortně vybavených apartmánech a to ve dvou, tří nebo ... (více)
Restaurace a penzion Na Palubě

Restaurace a penzion Na Palubě

Malý rodinný penzion se 6 apartmány, osobním přístupem a důrazem na čistotu. V přízemí penzionu Na Palubě najdete stylovou zážitkovou restauraci s mezinárodní nabídkou pokrmů a nápojů. Našim cílem je udělat Vám ze všedníh ... (více)
Počet lůžek: 6
 9 záznamů