Okolím Vrbna
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 54 minut
Délka: 13.30 km
Obtížnost: lehká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 90 metrů
Klesání: 90 metrů
Nejnižší bod: 479 m.n.m.
Nejvyšší bod: 560 m.n.m.

Okolím Vrbna

Trasa cesty

Start: Vrbno pod Pradědem-kolem rybníků - cyklostezkou do Karlovic - Více Ve mlýně - Kosárna Karlovice - Vrbno pod Pradědem

Atraktivity na trase:   Cesta vodyVíce ve mlýněTuristické informační centrum Vrbno

Občerstvení na trase: Kavárna Caffe 113

 Parametry
0%
Cafee 113

Cafee 113

Rodinná kavárna založená na zdejší historii a produktech. Součástí kavárny je venkovní terasa a dětské hřiště.
Pivovar Morous

Pivovar Morous

Vaříme spodně kvašená piva, tradiční české ležáky plzeňského typu 11 a 12%, a polotmavé silné pivo 13%. Vaření probíhá tradiční dekokční metodou z moravských humnových sladů a českých a moravských chmelů. Mladinu zakvas ... (více)
Permoník

Permoník

Havířské speciality v prostředí příjemné koliby Chystáte se na výlet do Jeseníků a rádi byste si pochutnali na nějaké místní specialitě? Vydejte se do Sobotína a navštivte Motorest Permoník, který najdete na hlavním tahu mez ... (více)
Počet míst: 80
Zámecký vinný sklep

Zámecký vinný sklep

Pro speciální příležitosti k setkání Připravte pro své hosty příjemné setkání s autentickou atmosférou vinného sklípku. Zarezervujte si Zámecký vinný sklep, kde si kromě vynikajících vín můžete dopřát také malé občerstvení.    V zámeckém s ... (více)
Počet míst: 16
Pivovar Albert

Pivovar Albert

Pro společenské akce i rodinnou dovolenou Hledáte místo pro nevšední rozlučku se svobodou, rodinnou oslavu nebo firemní teambuilding? A co takhle si pronajmout zámecký rodinný pivovar a parádně se s ostatními pobavit? Kromě pivnice, ... (více)
Fit bar

Fit bar

Osvěžujicí občerstvení v hotelovém wellness & spa Součástí Wellness & spa Sidonie je příjemný bar, kde si můžete vybrat ze široké nabídky osvěžujících nápojů, lehkých dezertů nebo si vychutnat malou svačinku v podobě toastů.  ... (více)