VELKÝ BRUNTÁLSKÝ OKRUH
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 289 minut
Délka: 62.50 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 1080 metrů
Klesání: 1080 metrů
Nejnižší bod: 495 m.n.m.
Nejvyšší bod: 778 m.n.m.

VELKÝ BRUNTÁLSKÝ OKRUH

Velký Bruntálský okruh: Bruntál – Moravskoslezský Kočov – Valšov – Nová Pláň – Volárna – Roudno – Bílčice – Leskovec nad Moravicí – Razová – Mezina – Bruntál (68,3 km). Možnost využít přívozu ROUZA z Roudna do Razové a zkrátit okruh.

Atraktivity na traseZámek Bruntálexpozice historický Mlýnský náhon Bruntál (nutno objednat prohlídku předem), Poutní místo Uhlířský vrch s unikátní křížovou cestoumalebný přístav Nová pláňrozhledna Velký roudnýpřístav Roudno (přívoz ROUZA)jachting Roudno (Yachtsport), hráz Slezská Hartapřístav Leskovec nad Moravicí (elektroloď pro 45 osob, Santa Maria pro 12 osob, přívoz ROUZA), naučná stezka genofondu jesenických ovocných stromů a křovinLávový proud u MezinyVenušina sopka.

Informační servisIC Bruntál

Půjčení elektrokolIC Bruntál.

Nabíjecí místaIC BruntálRestaurace U jelena Nová PláňHájenka Na VolárněPohostinství Vulkán RoudnoCentrum Slezská Harta Razová.

Občerstvovací místaPivovar Hasič BruntálRestaurace U jelena Nová PláňHájenka Na Volárně,Pohostinství Vulkán RoudnoCentrum Slezská Harta Razová.

 Parametry
0%
Restaurace WESTERN

Restaurace WESTERN

Restaurace western je rodinná restaurace ve westernovém stylu s mini western městečkem, kde se vaří mezinárodní kuchyně. Posedět si můžete uvnitř restaurace nebo na venkovní zahrádce. Děti můžete zabavit na dětském hřišti nebo ... (více)
Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras Ochutnejte tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, které pro naše hosty připravujeme z kvalitních a pečlivé vybíraných surovin. Nechybí ani lokální speciality z regionálních surovin ... (více)
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

České speciality a tradiční kuchyně Stylově zařízená restaurace v Jeseníku disponuje 70 místy a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě Vás nezklame ani  kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ry ... (více)
Restaurant a penzion V Gruntě

Restaurant a penzion V Gruntě

Nejen při zimním lyžování ale i při letních turistických túrách po krásné přírodě Jeseníků člověku pořádně vyhládne. Doplňte energii v restaurantu Penzionu V Gruntě v Dolním Údolí a vyberte si něco k snědku z chutného m ... (více)
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Ochutnejte výborná jídla a užijte si chvíle plné pohody Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na některých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěv ... (více)