KRNOVSKO – OSOBLAŽSKÁ CYKLOTRASA
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 187 minut
Délka: 47.50 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 308 metrů
Klesání: 400 metrů
Nejnižší bod: 219 m.n.m.
Nejvyšší bod: 444 m.n.m.

KRNOVSKO – OSOBLAŽSKÁ CYKLOTRASA

Krnovsko – Osoblažská cyklotrasa: Krnov – Linhartovy – Město Albrechtice – Slezské Rudoltice – Bohušov – Osoblaha (47,7 km).

Můžete využít cyklovagon Osoblažky z Osoblahy do Třemešné ve Slezsku a dále navazujícího vlaku do Krnova. Pokud si půjčíte elektrokolo v TIC Krnov, přepraví ho Slezské zemské dráhy na úzkorozchodné Osoblažce zdarma !

Atraktivity na traseRadniční věž KrnovKrnovská synagoga (možnost zapůjčit si elektrické chodící kolo Lopifit), Zámek LinhartovyÚzkorozchodná železnice Třemešná ve Slezsku-OsoblahaZámek Slezské RudolticeZřícenina hradu FulštejnRybník Pod hradem Bohušovžidovský hřbitov Osoblaha.

Informační servisTIC Krnov, Slezské zemské dráhy (Osoblažka), IC Bohušov.

Půjčení elektrokolTIC Krnov

Nabíjecí místaTIC Krnov,  cyklovagon Slezských zemských drah(Osoblažka), rekreační areál Bohušov.

Občerstvovací místaSlezské zemské dráhy (Osoblažka – Pivní vagón), Kemp Osoblaha.

CykloservisCykloservis Daniel Rychta Krnov.

 Parametry
0%
Restaurace WESTERN

Restaurace WESTERN

Restaurace western je rodinná restaurace ve westernovém stylu s mini western městečkem, kde se vaří mezinárodní kuchyně. Posedět si můžete uvnitř restaurace nebo na venkovní zahrádce. Děti můžete zabavit na dětském hřišti nebo ... (více)
Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras

Wellness Hotel & Restaurace Peras Ochutnejte tradiční české pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, které pro naše hosty připravujeme z kvalitních a pečlivé vybíraných surovin. Nechybí ani lokální speciality z regionálních surovin ... (více)
Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace - bar Kopřivná

Restaurace je naše chlouba. Krásné prostředí, ochotná obsluha a vždycky výborné jídlo, to je Kopřivná.  Bar Kopřivná je součástí naší stylové restaurace a získá si Vás nejen širokou nabídkou, ale také svým stylovým designem a výhl ... (více)
U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

U Petra penzion a restaurace v Jeseníku

České speciality a tradiční kuchyně Stylově zařízená restaurace v Jeseníku disponuje 70 místy a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě Vás nezklame ani  kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ry ... (více)
Restaurant a penzion V Gruntě

Restaurant a penzion V Gruntě

Nejen při zimním lyžování ale i při letních turistických túrách po krásné přírodě Jeseníků člověku pořádně vyhládne. Doplňte energii v restaurantu Penzionu V Gruntě v Dolním Údolí a vyberte si něco k snědku z chutného m ... (více)
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Ochutnejte výborná jídla a užijte si chvíle plné pohody Slovo “restaurace” může nést tisíce významů. Možná tu zkušenost máte i vy. Na některých místech rychle zaženete hlad, jinde se postarají o to, aby se vaše návštěv ... (více)