Volný čas - Krnovsko

 7 záznamů
Laser game Dubnice

Laser game Dubnice

Laser game je bezpečná a bezbolestná hra, kterou mohou hrát všechny věkové kategorie. Laser aréna v Dubnici byla navržena tak, abyste si v ní užili spoustu zábavy. Aréna má 320 metrů čtverečních, je temná a plná překážek, z ... (více)
Africké muzeum Bellama

Africké muzeum Bellama

ZA BUVOLY, LAMAMI A DALŠÍ ZVÍŘENOU Slunečné  dny lákají k procházkách do kopců, lesů. Pokud trávíte svou dovolenou nebo volno na Krnovsku, pak určitě zamiřte do Jelení, místní části obce Holčovice. Od farmy Bellama vede nenáročn ... (více)
Bylinkový ranč Majoránek

Bylinkový ranč Majoránek

Víte, jak chutná lasička na divoko, jezevčí steak či kukačka na šalvěji? Nebojte se, určitě nemusíte klást pasti nebo hledat myslivce, který by vám potřebné produkty opatřil. Stačí se stavit na bylinném ranči Majoránek v Horní ... (více)
Stáj Láryšov

Stáj Láryšov

Stáj Láryšov je rodinná stáj v obci Láryšov je asi 10 min autem z Krnova a cca 30 min z Bruntálu i Opavy.  Jsme jen kousek od města, ale zároveň v krásné přírodě okolních lesů a luk. Kdo byste chtěli se k nám přijít zrelaxovat a zároveň prožít ... (více)
Eldorádo Hynčice

Eldorádo Hynčice

Ukázka lidového umění zaujme především mladší. Krásná prohlídka doby pravěké, kde můžete potkat dinosaury, brontosaury a další ještěry obřích rozměrů. Kromě těchto obrů zde můžete také vidět různé pohádkové bytosti ... (více)
Mini ZOO - restaurace Western

Mini ZOO - restaurace Western

Chceš vidět prasátko Slaninku, oslíka Kaštának nebo kozu Pepinu? Stačí navštívit mini Zoo s dětským koutkem, která se nachází v areálu skvělé restaurace Western.  Rodinná restaurace ve westernovém stylu s mini western městečkem, kde se vaří ... (více)
 7 záznamů